Beykoz Kaymakamlığı Resmi İnternet Sitesine Hepiniz Hoşgeldiniz...
T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 


 

 
Bulunduğunuz Yer: Haberler  >>   İlçemizden Haberler / Haber Paylaşma  >>   İller Listesi /Haber paylaşma

 Beykoz Kaymakamlığı Yaz Okulu ve Yaz Etkinlikleri Başladı
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

Beykoz Kaymakamlığı Yaz Okulu ve Yaz Etkinlikleri  Başladı

Beykoz Kaymakamlığının koordinesinde BEDES ile ortaklaşa yürüttüğümüz ‘‘Yaz Okulu’’ projesinin açılışı Beykoz Fatin Hoca İlköğretim Okulu'nda Beykoz Milli Eğitim Müdürü Neşat Yayla , İlçe Nüfüs Müdürü Nihade Kılıç, BEDES başkanı Gülay Demirel, Kaymakamlık Proje Sorumlusu Murat TAYLAN, öğrenciler ve velilerin katılımıyla gerçekleşti.


4 hafta boyunca 120 öğrenciye ücretsiz olarak Fatin Hoca İ.Ö Okulunun dersliklerinde satranç ,ebru sanatı, halk oyunları, sporsal faaliyetlerinin yanı sıra tarihimizi anlama öğrenme ve bu bağlamda yapılacak gezilerle (Panaroma1453,Topkapı Sarayı gibi..) tarihimizin, kültürümüzün öğretilmesi sağlanacaktır.

                                                                             

Beykoz Kaymakamlığı ve TEGV Beykoz Şubesi Yaz Etkinlikleri de Öğrencileriyle Yaza Merhaba Dedi..

Beykoz Kaymakamlığının ve TEGV Beykoz şubesinin ortaklaşa yürüttüğü Yaz Etkinliklerinde 63 ilköğretim öğrencisine ücretsiz olarak 1 ay boyunca kişisel, sosyal ve kültürel gelişimlerine katlı sağlayacak doğa-çevre, tarih arkeoloji, beslenme alışkanlığı, kitap okuma, spor faaliyetleri ve çeşitli sanatsal faaliyetler yapılarak öğrencilerimizin yaz tatillerini en verimli ve eğlenceli şekilde geçirmeleri sağlanacaktır.


Her iki Yaz okulu açılışlarında da öğrencilere TOFD Beykoz şubesinde devam eden bez poşet projesinin atölyesinde doğa için çalışan engelli kahramanların yaz okulu öğrencilerine diktiği bez çantalar dağıtıldı.Bu içerik toplam 268.472 kez gösterildi, Site toplam 696.220 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 17 kişi geziyor.